Y.Çağrı

Kütükcü,

Kısaca hakkımda

1985 yılında Ankara’da doğdum. Öğrenim hayatım boyunca Ankara’da bulundum ve halen Ankara’da ikamet etmekteyim. Grafik tasarım konusunda 2009’dan beri uğraşmaktayım.

RESPONSIVE

Wordpress Site

Web site tasarımı

Wordpress tabanlı web siteniz Responsive ( Mobil Uyumlu ) olarak tasarlanır. Özel ya da hazır tema üzerine kurulum gerçekleştirilir. Google Seo çalışması ilk aşamada uygunlanır.

GRAFİK

Kurumsal Kimlik

Grafik tasarım uygulamaları

Grafik tasarım uygulamaları ( Kurumsal Kimlik – Afiş – Broşür – Katalog – Billboard – Dergi – Reklam ) tasarımlarınız minimalist ve güncel olarak uygulanır.

Kreatif çalışmalarınız için teklif alın...

İletişime geç...

Dijital
Marketing

Dijital pazarlamada içerik pazarlama aslında markanızın için hikaye anlatımıdır. İçerik açık mesaj içeren her şey olabilir dikkat çekici resimler videolar yada haberler. İyi bir hikaye, etkili bir içerik barındırırken, özgün, dinamik ve paylaşılabilir olmalıdır.

Website
& Mobile

Responsive web design veya Türkçe karşılığı duyarlı web tasarımı tasarlanan sayfanın tüm ekranlarda iyi görünmesi sağlayan tekniktir. Responsive web tasarım veya duyarlı web tasarım tüm cihazlarda sayfanın iyi görünmesidir. Responsive web tasarım sayfayı yeniden boyutlandırırken, küçültürken veya büyültürken tüm cihazlarda sayfanın iyi görünmesini sağlamaktır.

Geliştirme

Tasarım ve geliştirme  iş planınızın muhatabına ürün/hizmetin tasarımının tanımını, üretim süreçlerini, üretim süreçleri içindeki geliştirme safhalarını, bunlar için gerekli olan bütçeyi anlatmaktır.

E-Ticaret

Günümüzün en çok rağbet gören iş modellerinden biri olan e-ticaret, bir online mağaza kurup internetten satış yapmaktan ibaret değildir. E ticaret sitesi kurmak ve online satış yapmak, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir sektöre dahil olmak demektir.

Markalaşma

Markalaşma; bir kurumun kendine has oluşturduğu vizyon, isim, renk, şekil ve tasarımların bütününün, tek bir amaca hizmet etmesi ile birlikte müşteride oluşturduğu kimlik algısıdır. Ürün ve hizmetlerin sunumunda şirketleri her zaman öne çıkaracak ilk kavram markadır.

Danışmanlık

Danışmanlık, danışmanın işin kendisini fiili olarak yerine getirmekten değil de işi fiili olarak yerine getirenlere yardım etmekten sorumlu olduğu durumlarda, bir işin veya bir dizi işin içeriği, süreci veya yapısı ile ilgili yardım sağlamanın herhangi bir şeklidir.

Yaratıcılığa izin verin...